Umea FC
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
серп. 09 11:001 - 3

Best odds from our partners

No data for the selected market/mode

No data for the selected market/mode

Umea FC — AFC Eskilstuna: прогноз, коефіцієнти та ставки

Поєдинок Umea FC — AFC Eskilstuna, який відбудеться 09.08.2026 о 11:00, традиційно викликає великий інтерес серед уболівальників і бетторів. Саме тому прогноз на матч Umea FC AFC Eskilstuna та актуальні коефіцієнти є одними з найпопулярніших запитів перед грою.

Прогноз на матч Umea FC — AFC Eskilstuna

Аналізуючи форму команд і статистику очних зустрічей, можна зробити попередній Umea FC AFC Eskilstuna прогноз на матч. У поточному сезоні команди вже зустрічалися 4 разів, з яких 0 матчів завершилися внічию. Остання очна зустріч завершилася з рахунком Umea FC 1-3 AFC Eskilstuna, що також варто враховувати при прогнозі.

Коефіцієнти на матч Umea FC — AFC Eskilstuna

Букмекери вже опублікували коефіцієнти на матч Umea FC AFC Eskilstuna:

  • Ринок 1X2: - (Home) - - (Draw) - - (Away)
  • Фаворит зустрічі за котируваннями — -

Саме ці Umea FC AFC Eskilstuna коефіцієнти формують загальне уявлення про ймовірний сценарій гри.

Ставки на матч Umea FC — AFC Eskilstuna

Перед тим як робити ставки AFC Eskilstuna Umea FC, варто врахувати баланс перемог у сезоні:

  • Перемоги Umea FC: 1
  • Перемоги AFC Eskilstuna: 3

Зважений підхід до аналізу коефіцієнтів і статистики допоможе зробити обґрунтовані ставки на матч AFC Eskilstuna Umea FC у сезоні 2026.

FAQ

Актуальні коефіцієнти на ринок 1X2 доступні у вигляді - (Home) - - (Draw) - - (Away) та оновлюються перед початком матчу.

На основі поточних котирувань фаворитом матчу вважається -.

У межах поточного сезону Umea FC здобула 1 перемог, а AFC Eskilstuna — 3 перемог у взаємних матчах.

Загалом команди зустрічалися 4 разів, з яких 0 матчів завершилися внічию.

Остання зустріч між командами завершилася з рахунком Umea FC 1-3 AFC Eskilstuna, що може впливати на поточні ставки.